Gijana vyrábí vykuřovací vějíře, vypalované krystalové přížky, maluje a má e-shop s výtvarnými potřebami. Samotné produkty si zvládne nafotit sama. Ale chtěla i fotky sebe. A od toho jsem tady já. Fotografování na web a e-shop.
Alena má svou masérskou praxi. Chtěla přirozené fotky, kde bude v akci. 
"Focení s Martinou mě moc bavilo. Celé proběhlo v uvolněné a milé atmosféře. Martina nešteluje do nějakých pozic, nezasahuje do přirozeného průběhu věcí, nechává plynout a vy si vůbec neuvědomujete, že se fotí... Díky tomu jsou fotky krásné, přirozené, opravdové. Martina je spolehlivá, milá, komunikativní a rychlá. Její práce je profesionální a jsem moc ráda, že jsem měla možnost s ní pracovat a tvořit."
Romana se živí jako stylistka. Přijde k vám domů, vyháže vám šatník a pak spolu jdete koupit nový. Minimalistický, ale takový, který opravdu využijete. Ode mne chtěla fotky pro své sociální sítě. Tady máte pár z nich. Foceno u Romany v ložnici.
Veronika je zpěvačka a poskytuje terapie hlasem. Tedy, že učí zpívat vás. Ode mne chtěla nafotit sérii bláznivých portrétů, které postupně dává s vtipnými příspěvky na své sítě. 
Nahoru