Darujte svým blízkým zážitek. Darujte jim krásné fotografie. 
Dárkový poukaz je ve formě pohlednice. Předání osobně nebo poštou.
Zrcadlení života
2 x 1 hodina focení u vás doma
1 fotografie "Zrcadlení života“
5 vyretušovaných těhotenských fotografií
5 vyretušovaných fotografií vašeho miminka
Cena: 3 000 Kč
Fotografie předávám v digitální podobě
Spolu doma
Mnoho lidí si myslí, že jejich byt není pro focení vhodný. Omyl. Mé nejkrásnější fotografie vznikly v malinkém bytečku plném každodenností. Jediné, co je potřeba, je denní světlo z okna. Pokud chcete nafotit novorozené miminko, nemusíte dojíždět do ateliéru. Doma máte po ruce všechno tak, jak jste zvyklí. Malé děti se doma mnohem snadněji uvolní a focení je pro ně větší zábava. 
1 hodina focení
10 upravených fotografií 
Cena: 2 000 Kč
Fotografie předávám v digitální podobě
Spolu venku
Chcete-li být na fotkách takoví, jací doopravdy jste, pojďme se spolu projít do míst, kde to máte rádi. Člověk se v přírodě po chvíli stává autentickým. Nenutím vás pózovat, nemusíte se nijak speciálně tvářit, dokonce ani koukat do objektivu. Nebojte, focením vás provedu tak, aby fotografie vyšly dobře a vy na nich působili přirozeně.
1 hodina focení
10 upravených fotografií
Cena: 2 000 Kč
Fotografie předávám v digitální podobě
Proč fotografie netisknu? 
Dnešní doba nabízí obrovské možnosti tisku. Můžete si vybrat z mnoha formátů, papírů, pláten a desek. Každý má jiný vkus a jinou představu, jak s fotkami dále naložit. Proto vám je odevzdávám v digitální podobě formou webové galerie. Tuto galerii můžete rozeslat všem svým známým, kterým se budete chtít s fotkami pochlubit. Tyto fotky dostanete k dispozici v maximálním rozlišení a jsou vhodné pro velkoformátové tisky. V případě, že budete chtít fotky tisknout, ráda vám poradím. Ukážu vám vzorky materiálů (plátno, akrylová deska, kappa deska aj.) Můžu vám sestavit i fotoknihu. To vše po osobní domluvě.
Nahoru