Darujte svým blízkým zážitek. Darujte jim krásné fotografie. 
Dárkový poukaz je ve formě pohlednice. Předání osobně nebo poštou.
Spolu doma
Mnoho lidí si myslí, že jejich byt není pro focení vhodný. Omyl. Mé nejkrásnější fotografie vznikly v malinkém bytečku plném každodenností. Jediné, co je potřeba, je denní světlo z okna. Pokud chcete nafotit novorozené miminko, nemusíte dojíždět do ateliéru. Doma máte po ruce všechno tak, jak jste zvyklí. Malé děti se doma mnohem snadněji uvolní a focení je pro ně větší zábava. 
1 hodina focení
10 upravených fotografií 
Cena: 2 500 Kč
Fotografie předávám v digitální podobě
Spolu venku
Chcete-li být na fotkách takoví, jací doopravdy jste, pojďme se spolu projít do míst, kde to máte rádi. Člověk se v přírodě po chvíli stává autentickým. Nenutím vás pózovat, nemusíte se nijak speciálně tvářit, dokonce ani koukat do objektivu. Nebojte, focením vás provedu tak, aby fotografie vyšly dobře a vy na nich působili přirozeně.
1 hodina focení
10 upravených fotografií
Cena: 2 500 Kč
Fotografie předávám v digitální podobě
Proč fotografie netisknu? 
Dnešní doba nabízí obrovské možnosti tisku. Můžete si vybrat z mnoha formátů, papírů, pláten a desek. Každý má jiný vkus a jinou představu, jak s fotkami dále naložit. Proto vám je odevzdávám v digitální podobě formou webové galerie. Tuto galerii můžete rozeslat všem svým známým, kterým se budete chtít s fotkami pochlubit. Tyto fotky dostanete k dispozici v maximálním rozlišení a jsou vhodné pro velkoformátové tisky. V případě, že budete chtít fotky tisknout, ráda vám poradím. Ukážu vám vzorky materiálů (plátno, akrylová deska, kappa deska aj.) Můžu vám sestavit i fotoknihu. To vše po osobní domluvě.
Nahoru