Firemní portréty
Jste firma a potřebujete pro své kolegy jednotné portrétní fotografie? Vytvořím vám fotografie na míru. Pro web, průkazky, vizitky, či interní komunikaci. Focení probíhá u vás ve firmě nebo na místě, které si vyberete. Jste manažer? Živnostník? Potřebujete dobrý portrét, který vás bude vystihovat? Kterým se budete chtít prezentovat? Ozvěte se a domluvme si termín.
Portréty
Potřebujete profesionální portréty pro váš web? Nebo jen lepší profilovku na facebook či LinkedIn? Portrét vašich dětí do rodinného alba, nebo rovnou na zeď? Domluvte si termín! Business photo, fineart portrét nebo lifestyle. Vyberte si. Snažím se každého zachytit autenticky. Nejedu podle šablon. Lidé mi často po focení říkají: „Skvělý, to jsme přesně my!“ Během focení vás netrápím. Chci, abyste si proces focení užili. Pak budou dobré i výsledné fotografie.
Rodiny
I díky tomuto focení jste celá rodina pohromadě. Proto bych si přála, aby pro vás bylo focení příjemným společným zážitkem. Nemusíte se bát, že máte nespolupracující nebo stydlivé děti. Se mnou je focení zábava.
Svatby
Focení svateb reportážním stylem. Proplouvám prostorem a fotím vše podstatné. Hlavně emoce a atmosféru. Autenticky. Nejsem zastáncem pózování. Ale pro dobrou fotku klidně vylezu na střechu :)
Fotografování akcí
Zvěčním vaše zážitky. Udělám fotoreport pro článek či pro vašeho klienta. Na akcích jsem nenápadná. Párkrát už mi klienti volali, kde jsem, že akce je v plném proudu. A já na to: "no přece na vaší akci!" Byli překvapení, kolik krásných fotek vzniklo.
Malování na obličej
Kromě fotografování také ráda maluji obličej. Snad každá holčička se ráda na chvíli promění třeba v Elsu a kluk ve Spidermana. Pomůžu vám s párty na zahradě pro přátele, nebo dorazím na narozeninovou oslavu k vám nebo do školky.
Projekt "Skřítci"
Fotomontáže
Hrajete si rádi? Máte nápad na kreativní přání, pozvánku? Umím ji zrealizovat. Chcete si ji naučit dělat sami? Naučím vás to. Pracuji ve Photoshopu.
Nahoru