Jsem Martina. Fotografka. Bývalá redaktorka, ekonomka, muzikantka a orientační běžkyně. Fotím zejména v Praze, ale přijedu za vámi kamkoliv. Často pobývám v Plzni, nebo v Piešťanech na Slovensku.
Fotím lidi. Nejraději portréty. Business, fineArt, lifestyle. Ženy, muže i děti. Místy psy. Jezdím fotit zaměstnance do firem. Jezdím k vám domů. Spolupodílím se na prožitkových foceních pro ženy v přírodě.
Nabízím focení akcí, jako jsou eventy, svatby, koncerty. Pravidelně fotím akce pro KC Zahrada na Jižním Městě. Jako dobrovolník fotím pro místní farnost. 
Umím s Photoshopem a ráda vás to naučím taky. Udělám vám fotomontáž. Vizitku. Pozvánku.
Vystudovala jsem Arts management a informační technologie, kde jsem měla možnost přičuchnout k počítačové grafice, dějinám umění i estetice. Navzdory tomu jsem inženýr. Už při škole jsem pracovala pro ČT24, kde jsem měla na starosti zpracování textu, fotografií i videí. 
Poté, co mí kluci dosáhli školkového věku, jsem po dopoledních začala jezdit do školek a škol, kde jsem si s dětmi hrála s legem. Pracovala jsem pro Malou technickou univerzitu. Takže na focení vašich ratolestí jsem připravená po všech stránkách. 😆
Momentálně už se živím zejména fotografováním. Je to můj splněný sen. Můj velký koníček. Snažím se vám vyjít vstříc a vymyslet, co pro vás bude nejlepší. Potkávám se se začínajícími podnikatelkami, které chtějí fotky pro web, ale netuší jaké. Společně vymýšlíme vizuály. Miluju lidi, kteří mi věří a "nechají to na mě". A miluju i lidi, kteří přesně vědí, co chtějí, a společně to vytvoříme.
Hrála jsem na violu v kapele. Běhala jsem závodně orientační běh.
Zvládnu si s vámi povídat o čemkoliv. 
Dokonce zvládnu i mlčet.
Nebojte, během focení vás zpracuju tak, že se nebudete stydět. A že si to focení užijete.
Aktuality můžete sledovat na Facebooku na stránce @Adler.Art.Photo
Na Instagramu provozuji účet s fotografiemi ze života na Jižním Městě @foto_jizak
Nahoru