Jsem Martina Adlerová. Fotografka. Specializuji se na fotografování akcí. Fotím koncerty, festivaly, eventy. Ráda fotím svatby reportážním způsobem. Fotím workshopy a konference.
Akce fotím ráda proto, že jsem ráda jejich účastníkem. Jako bývalá muzikantka si užívám každého koncertu, který mohu fotit. Sama jsem hrála v kapele a ve foklorních souborech, takže tuším, co se kdy bude na akcích dít a snažím se zachytit emoce a ty nejlepší okamžiky.
Na VŠE v Praze jsem vystudovala obor Arts Management, kde jsem přičuchla k estetice či dějinám umění. K tomu jsem si zvolila obor Informatiky, kde jsem se měla možnost pořádně seznámit s počítačovou grafikou, která mne dnes živí.
Už při škole jsem si mohla splnit svůj sen z gymnaziálních let a začala pracovat ve zpravodajské ČT24. Pracovala jsem s texty, videem i fotografiemi. Bylo to skvělých 5 let zkušeností. Pracovala jsem zde až do narození svého prvního syna.
Na mateřské jsem zatoužila mít krásné fotky svého krásného dítěte a byť jsem fotila vše a pořád, konečně jsem si dopřála první pořádnou zrcadlovku. Focení mne bavilo. Absolvovala jsem několik kurzů. Vlastně opravdu dost kurzů. Začala jsem fotit. Pak mi lidé začali za focení platit. Na začátku roku 2020 jsem si založila živnost a od té doby se focením živím. Má výbava se rozrostla o další fullframe zrcadlovku, o fullframe bezzrcadlovku o reportážní objektiv a o teleobjektiv.
Poučena z kovidových let jsem začala dva dny v týdnu učit Informatku na SOŠ. Zbylé dny se věnuji focení. Ráda si občas vyfotím i nějaké miminko nebo rodinku, takže pokud se vám mé fotky líbí, neváhejte se ozvat.
Nebojte, během focení vás zpracuju tak, že se nebudete stydět. A že si to focení užijete.
Aktuality můžete sledovat na Facebooku na stránce @Adler.Art.Photo
Na Instagramu provozuji účet s fotografiemi ze života na Jižním Městě @foto_jizak
a také svůj osobní účet @martina_adlerova
Nahoru