Jsem Martina Adlerová. Fotografka. Specializuji se na fotografování akcí. Fotím koncerty, festivaly, workshopy, eventy či konference. Ráda fotím svatby reportážním způsobem.
Jako bývalá muzikantka si užívám každého koncertu, který mohu fotit. Sama jsem hrála v kapele, takže vím, co se kdy bude na dít a umím zachytit ty nejlepší okamžiky.
Vystudovala jsem obor Arts Management na VŠE. Mám za sebou předměty jako je estetika či dějiny umění. K tomu jsem si zvolila obor Informatiky, kde jsem vystudovala počítačovou grafiku, která mne dnes živí.
Už při škole jsem si splnila svůj sen z gymnaziálních let a začala pracovat ve zpravodajské ČT24. Pracovala jsem s texty, videem i fotografiemi. Bylo to skvělých 5 let zkušeností. Pracovala jsem zde až do narození svého prvního syna.
Na mateřské jsem zatoužila mít krásné fotky svého dítěte a konečně si dopřála první pořádnou zrcadlovku. Focení mne bavilo, proto jsem absolvovala několik kurzů. Vlastně opravdu dost kurzů. Na začátku roku 2020 jsem si založila živnost a od té doby se focením živím. Má výbava se rozrostla o další fullframe zrcadlovku, o fullframe bezzrcadlovku, o reportážní objektiv a o teleobjektiv. Sklep mám plný fotopozadí a světelné techniky. Ano, mám přenosný fotoateliér.
Protože mám ráda pestrost a mladé lidi, učím dva dny v týdnu informatiku na střední škole. Zbylé dny se věnuji focení. Ráda si občas vyfotím i nějaké miminko nebo rodinku, takže pokud se vám mé fotky líbí, neváhejte se ozvat.
Nebojte, během focení vás zpracuju tak, že se nebudete stydět. A že si to focení užijete.
Aktuality můžete sledovat na Facebooku na stránce @Adler.Art.PhotoNa Instagramu provozuji účet s fotografiemi ze života na Jižním Městě @foto_jizak
a také svůj osobní účet @martina_adlerova
Nahoru