Jsem Martina Adlerová. Fotografka. Specializuji se na fotografování akcí. Fotím koncerty, festivaly, workshopy, eventy či konference. Ráda fotím svatby reportážním způsobem.
Jako bývalá muzikantka si užívám každého koncertu, který mohu fotit. Hrála jsem v kapele, takže mám představu, co se kdy bude na dít a umím zachytit ty nejlepší okamžiky.
Vystudovala jsem obor Arts Management na VŠE. Mám za sebou předměty jako je estetika či dějiny umění. K tomu jsem si zvolila obor Informatiky, kde jsem vystudovala počítačovou grafiku, která mne dnes živí.
Už při škole jsem pracovala ve zpravodajské ČT24. Text video a fotografie byly mým denním chlebem. Bylo to zajímavých 5 let zkušeností, až do narození prvního syna.
Na mateřské jsem zatoužila mít krásné fotky svého dítěte a konečně si dopřála pořádnou zrcadlovku. Focení mne bavilo, proto jsem absolvovala několik kurzů. Na začátku roku 2020 jsem si založila živnost a od té doby se focením živím. Má výbava se rozrostla o další fullframe zrcadlovku, o fullframe bezzrcadlovku, o reportážní objektiv a o teleobjektiv. Sklep mám plný fotopozadí a světelné techniky. Mám přenosný fotoateliér. 
"Během focení vás zpracuju tak, že se nebudete stydět. Naopak. Focení se mnou si užijete."
Aktuality můžete sledovat na Facebooku na stránce @Adler.Art.Photo
Na instagramu: @martina_adlerova
Nahoru