IČO: 09009744                                                                                                                                                        Číslo účtu: 1264500011/3030
Ceny jsou za fotografie v tiskové kvalitě předávané v elektronické podobě formou zaheslované webové galerie. Galerie je vizuálně velmi hezká, můžete odkaz a heslo na ni rozeslat svým svatebním hostům nebo klientům, kteří mohou fotografie prohlížet bez nutnosti stahování.
Proč fotografie netisknu?
Dnešní doba nabízí obrovské možnosti tisku. Můžete si vybrat z mnoha formátů, papírů, pláten a desek. Každý má jiný vkus a jinou představu, jak s fotkami dále naložit. Proto vám je odevzdávám v digitální podobě formou webové galerie. Tuto galerii můžete rozeslat všem svým známým, kterým se budete chtít s fotkami pochlubit. Tyto fotky dostanete k dispozici v maximálním rozlišení a jsou vhodné pro velkoformátové tisky. V případě, že budete chtít fotky tisknout, ráda vám poradím. Ukážu vám vzorky materiálů (plátno, akrylová deska, kappa deska, kov, aj.) Můžu vám sestavit i fotoknihu. To vše po osobní domluvě.
Vzorky
Vzorky
Vzorky
Vzorky
Nahoru